دانلود(تحقیق درباره نگاهى اجمالى به سيستم نت كارخانه )

تحقیق درباره نگاهى اجمالى به سيستم نت كارخانه |1721684|ano34019153|کارخانه ,سیستم نت,تحقیق درباره نگاهی اجمالی به سیستم نت کارخانه
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره نگاهى اجمالى به سيستم نت كارخانه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سيستم تعميرات و نگهدارى در كارخانجات دارو پخش به صورت نيمه متمركز است . در اين سيستم بيش از 120 نفر در سطوح مختلف مهارتى در بخشهاى گوناگونى مشغول به كارند كه همگى وظايف خود را زير نظر مديريت فنى مهندسى انجام مى دهند . واحد برنامه ريزى فنى مهندسى نيز تحت نظر اين مديريت اقدام به برنامه ريزى فعاليتهاى نت و كاليبراسيون در اين واحد توليدى مى نمايد .

ديگر زيرمجموعه هاى مديريت فنى مهندسى را مى توان به بخشهاى مرتبط با توليد و غير مرتبط با توليد تقسيم كرد .

بخشهاى ساختمانى ، تأسيسات ، نوسازى ، تراشكارى ، برق و الكترونيك را بخشهاى پشتيبانى يا غير مرتبط با توليد مى خوانيم كه در تعمير و نگهدارى تجهيزات خطوط مختلف توليدى اين كارخانه نقشى ندارند و به صورت غير متمركز بيشتر به تعمير و نگهدارى از تجهيزات جانبى كل كارخانه نظير سيستمهاى تهويه ، خطوط انتقال انرژى و ... مى پردازند . تقسيم كار بين اين بخشها فراتر از خطوط مختلف بوده و ملزم به ارائه خدمت خاص خود به تمام كارخانه مى باشند .

اما بخشهاى مرتبط با توليد در دارو پخش به حسب خطوط گوناگون توليد تقسيم كار كرده اند .

فنى مهندسى 1 مسئول تعمير و نگهدارى از تجهيزات خطوط استريل ، شربت و پماد ميباشد و فنى مهندسى 2 مسئوليت تعمير و نگهدارى ازخطوط ساخت ، پرس و بسته بندى قرص و كپسول را بر عهده دارد .

فنى مهندسى 3 در ارتباط با خطوط سرم سازى و مگومين كامپوند فعاليت مى كند .

نكته حائز اهميت اين است كه هر كدام از اين سه بخش به دو دستۀ برق و مكانيك تقسيم ميشوند و با ديدى تخصصى و تفكيك شده اقدام به انجام سرويسهاى تعمير و نگهدارى در بخش خود مينمايد .

وجود تكنسينهاى متخصص و كار آزموده در اين بخشها شركت را از عقد هر گونه قرارداد جانبى با پيمانكاران خارج از كارخانه جهت انجام عمليات تعميرات و نگهدارى تجهيزات خطوط توليدى بى نياز ساخته است . البته واضح است كه توان بخش تراشكارى كارخانه نياز گسترده و متنوع واحدهاى فنى مهندسى را تأمين نمى كند و كارخانه جهت تأمين نياز اين واحدها در اكثر موارد از پيمانكاران خارج از كارخانه نيز بهره مى گيرد .مطالب دیگر:
تحقیق سيستم هاي نوين انبارداريتحقیق هزینه یابی بر مبنای فعالیتتحقیق صادرات و واردات و برخی اصطلاحات بازرگانیتحقیق ورشکستگى يا مرگ اقتصادىتحقیق ابزارهای موجود در بازار سرمایه ایرانتحقیق استاندارد حسابداری سرمايه گذاريها: آثار اقتصادی و تامين هدفهای گزارشگری مالیتحقیق ارائه روشي براي اولويت‌بندي صنايع ايران بر مبناي قابليت بازارسازي بين‌المللي و تجارت الكترونيكتحقیق مفهوم بانكهاي مركزيتحقیق موانع و عوامل جذب سرمايه گذاري خارجيتحقیق موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایرانتحقیق آيين‌نامة فعاليت کارگزار معرف و کارگزارمتعهد خريد در بورس اوراق بهادارتحقیق مفهوم حسابرسىتحقیق مفاهيم‌ نظري‌ گزارشگري‌ مالي‌تحقیق معيارهاى بودجه‌بندى سرمايه‌اىتحقیق مزایای استفاده از اعتبارات اسنادیتحقیق روند سرمايه گزاري به يكي از كشورهاي اسيايي و نتايج انتحقیق مفاهيم حسابداري صنعتيتحقیق مروري بر روش‌هاي تامين مالي پروژه‌هاتحقیق عوامل مؤثر بر توزيع درآمدتحقیق مديريت خريد و انبارداريتحقیق مجتمع فولاد خراسانتحقیق مباني مديريت مالیتحقیق مبادلات تجاری ایران و اروپا از نگاه آمارتحقیق نقش مالیات بر توسعه اقتصادیتحقیق مالیات بر درآمد املاک