دانلود(تحقیق درباره كارخانه ماكاروني جام )

تحقیق درباره كارخانه ماكاروني جام |1751004|ano34019153|تحقیق درباره کارخانه ماکارونی جام , کارخانه ماکارونی جام ,جام
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره كارخانه ماكاروني جام هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 8 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

كارخانه ماكاروني جام در سال 1364 با تعداد 265 سهامدار با نام شركت تعاوني انجمن اسلامي آرد و ماكاروني كاركنان دولت تاسيس گرديد . اين كارخانه در كيلومتر 7 جاده تربت جام ـ فريمان قرار دارد كه جهت توليد ماكاروني در انواع مختلف اعم از رشته اي ، فرمه شامل : پيچ ، گوش ماهي ، زانو و رشته فرنگي داير گرديده است .

ظرفيت سالانه اين كارخانه بالغ بر 2000 تن در سال مي باشد و اين كارخانه داراي 30 نفر پرسنل مسئول فروش و اداري ، انباردار و نگهبان مي باشد و اين شركت داراي اساسنامه شركت تعاوني كشاورزي كه زير نظر سازمان تعاون روستايي اداره مي گردد.

خلاصه روند توليد :

ابتدا آرد از اداره غله صادر مي گردد و بصورت مواد اوليه وارد انبار مي گردد سپس از آن بر اساس مصرف روزانه و توليد از انبار خارج شده و وارد خط توليد مي گردد. سپس بعد از اين كه توسط دستگاهها و نيروي انساني فعل و انفعالات صورت گرفت وارد سيستم خشك كنها مي گردد و در مدت 24 ساعت در آنجا تحت كنترل و مراقبت قرار مي گيرد بعد از 24 ساعت از گرم كن خارج شده و وارد خط بسته بندي مي شود و بعد از آن توسط دستگاه برش زده و طبق درخواست مشتريان در بسته هاي مورد نظر بسته بندي مي گردد.

كالاي ساخته شده پس از آمار گيري تحويل انبار مي گردد ، نحوه فروش آنها بر اساس اولين صادره از اولين وارده (FIFO) مي باشد .مطالب دیگر:
📎تاثیر جهل به مورد معامله بر عقد و تبعات آن بر طرفین عقد📎بررسی نحوه رفع ابهام از اوصاف و مقدار از مورد معامله📎ابهام و لزوم رفع آن از مورد معامله📎پروپوزال ابهام و لزوم رفع آن از مورد معامله📎مبانی نظری ابهام و لزوم رفع آن از مورد معامله📎بررسی تئوریها و نظریه ها در رهبری و رضایت شغلی📎پاورپوینت مروری بر مطالب درس بازارشناسی و مسایل بازاریابی📎پاورپوینت کامل مکاتب فلسفی و آراء تربیتی📎خلاصه کتاب مبانی برنامه ریزی شهری دکتر اسماعیل شیعه📎ارزیابی تحولات روند برنامه ریزی شهری و طرحهای ساختاری – راهبردی📎بررسی و کاوش نمونه طرحهای ساختاری و استراتژیک در جهان📎ساختار و پیکر بندی شهر قم و الگوی طرح ساختاری و استراتژیک در آن📎بررسی تطبیقی پروسه آماده سازی طرحهای ساختار و استراتژیک شهری در ایران و جهان📎بررسی فرآیند تهیه و اجرا طرح های ساختاری راهبردی📎پروپوزال ضمانت اجرای كیفری فریب در ازدواج📎مبانی نظری بررسی ضمانت اجرای کیفری فریب در ازدواج📎تلفیق برنامه های درسی و تشریح ابعاد و ویژگیهای آنها📎کامپوزیتهای زمینه آلومینیومی تقویت شده با زیرکن و اثر ساخت بر ریزساختار📎موارد استثناء بر اصل لزوم رفع ابهام در معاملات📎وصول مطالبات معوق بانکی در کشورهای اسلامی📎پروپوزال ارزیابی علل ایجاد مطالبات سررسید گذشته و معوق انواع بانکها📎مبانی نظری ارزیابی علل ایجاد مطالبات سررسید گذشته و معوق انواع بانکها📎پروپوزال بررسی و مقایسه مدارس براساس ویژگیهای سازمان یادگیرنده پیتر سنگه📎مبانی نظری بررسی و مقایسه مدارس براساس ویژگیهای سازمان یادگیرنده پیتر سنگه📎بررسی تطبیقی مدارس بر اساس مولفه های سازمان یادگیرنده