دانلود(تحقیق درباره كارخانه لبنيات پاك )

تحقیق درباره كارخانه لبنيات پاك |1785873|ano34019153|تحقیق درباره کارخانه لبنیات پاک ,لبنیات پاک , کارخانه لبنیات پاک
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره كارخانه لبنيات پاك هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 53 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

شير بطور كلي عبارت است از تراوش‌هاي غدد پستاني حيوانات پستاندار (معمولاً گاو) كه عاري از كلستروم مي‌باشد و در اثر دوشش كامل حيوان سالم بدست مي‌آيد شير و فرآورده‌هاي آن به همان سهولتي كه به مصرف مي‌رسند توليد نمي‌گردند. مراحل توليد محصولات لبني از تهيه شير، جمع آوري، حمل و نقل، تحويل به كارخانه، تغيير و تبديل در كارخانه و توزيع تا رسيدن به دست مصرف كننده همواره با دشواريهاي زيادي همراه است. از اين رو بررسي‌هاي دقيق و برنامه‌ريزيهاي قابل اجراي همگام با پيشرفت تكنولوژي را مي‌طلبد. اگر چه توليد فرآورده‌هاي لبني تاريخچه‌اي بس ديرينه دارد ولي حرفه‌اي است حساس و پرمخاطره و آسيب پذير.

شير به موجب آنكه غذايي است تقريباً كامل و كليه عناصر لازم را به صورت متعادلي دارا مي‌باشد، يعني ارزش تغذيه‌اي بسيار بالايي دارد همه ساله تحقيقات وسيع و دامنه داري در مركز پژوهشي جهان دربارة اين مادة غذايي صورت مي‌گيرد كه ماحصل آن برگزاري سمينارها، گردهمايي‌هاي علمي، انتشارات مقالات و كتب متعدد مي‌باشد. در كشور ما با وجود توليد حدود 5 ميليون تن شير در سال، متأسفانه تحقيقات چنداني در اين خصوص صورت نگرفته است. اميد است دست كم با بهره گيري از تجارب صنعتي و پژوهشي صاحبنظران و محققين بتوان تا حد زيادي اين كمبود را جبران نمود.مطالب دیگر:
📚بررسی تحول مفهوم محله در محلات شهرهای دوران معاصر در ایران📚برنامه ریزی برای ایجاد نیروگاه های جدید📚مقاله و پروژه پلها📚پیدایش وتوسعه شهر از دیدگاه لوییس مامفورد📚تاسیسات گرمایشی📚توصیه های تعمیراتی جهت لرزه گیرهای هیدرولیكی📚پاورپوینت دیافراگم، اجزای الحاقی، زلزله سطح بهره برداری📚تحقیق کامل وجامع در باره ی راه📚سبك سازی یكی از مهمترین راهكارهای كاهش تلفات جانی و مالی در كشور زلزله خیز ایران📚سقف های کمپوزیت📚تحقیق در مورد سیستم‌های لوله‌كشی📚پاورپوینت طراحی و ساخت برج خنک کن فشرده با استفاده از شبکه های متخلخل📚طرز کار آسانسور📚تحقیق کولر گازی📚تحقیق كلیات طرح و ساخت سدهای خاكی📚تحقیق گروه بندی عایقها📚زمانبندی در گریدهای محاسباتی📚تحقیق گودبرداری📚تحقیق مراحل ساخت فنداسیون ساختمانهای اسكلت فلزی📚تحقیق مزایای ساختمان فلزی📚تحقیق مقاومت سازه در مقابل آتش📚تحقیق مقایسه رفتار تخته خرده چوب و تخته كاه در برابر پرس📚مقاله در مورد نكات كلی در اجرای اسكلت فلزی📚بررسی تاثیر تیتانیم و کربن بر ریزساختار و خواص سایشی کامپوزیت Fe - TiC📚بررسی سیستم های سوخت رسانی كاربراتوری انژكتوری و مقایسه آنها