دانلود(پروژة مالي كارخانه برق شهري)

پروژة مالي كارخانه برق شهري|39022305|ano34019153|پروژة مالي كارخانه برق شهري, تحقیق در مورد پروژة مالي كارخانه برق شهري, دانلود تحقیق پروژة مالي كارخانه برق شهري, دانلود رایگان تحقیق پروژة مالي كارخانه برق شهري, پروژه پروژة مالي كارخانه برق شهري, مقاله پروژة مالي كارخانه برق شهري, تحقیق حسابداری در,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروژة مالي كارخانه برق شهري هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقیق با موضوع ،
در قالب Word و در 151 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
مقدمه :
اكنون بيش از نود سال تاسيس كارخانه برق شهري در ايران مي‌گذرد و حدوداً سي سال تحت اين مدت موسسات توليد و توزيع برق كلاً در دست بخش خصوصي بوده نه تنها صاحبان و مديران آنها در گذشته‌اند بلكه متأسفانه دفاتر و اسناد مرتب و مدوني در دست نيست و در بيشتر موارد حتي يك نكته روشن كنندة مطلب هم دشوار بدست مي‌آيد.
تاريخچه
اگر كسي بخواهد كه تاريخ علم الكتريسيته را تا قرن ششم قبل از ميلاد بكشا ند. بر او خرده نمي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان گرفت زيرا در آن عصر كهربا و مغناطيس و برخي از خاصيتهاي اين دو ماده شنا‌خته شده بود و اين سخن از طا لس ملطي روايت شده است كه گفته بود «مغناطيس در خود روحي دارد، چه آهن را به جنبش در مي آورد .»
اما در واقع الكتريسيته از تاريخ 1785 ميلادي كه كولن قانون اصلي الكتريسيته ساكن را يافت و شباهت بسيار نزديك آن را با قانون جاذبة عمومي نشان داد آغاز مي‌شود.
از اين زمان تا سال 1871 كه گرم ماشين برقي خود را اختراع كرد 86 سال طول كشيد. انرژي، استعداد يك سيستم براي انجام دادن كار خارجي است . تأثير گذاري هر عامل بر محيط اطرا فش به همين استعداد بستگي دارد. در ميان تأثير گذاران بر محيط، انسان از اين امتياز شگرف بر خوردار است. كه مي‌تواند با به كار بردن تمهيداتي، حاملهاي انرژي را به خد مت خود در آورد و از استعداد كارزايي آنها در راههاي مطلوب خودش سود ببرد.
انسان اين مهم را به اختراع دستگاههاي لازم تحقق بخشيده است. اين دستگاهها واسطه‌اي هستند كه گونه خاصي از انرژي را به گونه‌ ديگر تبديل مي‌كند به نحوي كه از نظر كاربرد قابل استفاده و مطلوب باشد.
ماشينهاي ساده مانند اهرم، چرخ، اره، چكش و سطح شيب دار از ديرباز توسط بشر شناخته شده بودند و كار آنها اساساً تغيير شكل انرژي مكانيكي حاصل از نيروي عضلاني بود. با گذ شت زمان و متنوع شدن نياز بشر به انرژي انواع ديگري از ماشينها كه تبديلات پيچيده تري را انجام مي‌دادند اختراع شد.
ماشينهاي تازه، علاوه بر آنكه استفاده از انرژي عضلاني انسان را متنوعتر و كار آمد‌تر ساختند، توانستند منابع ديگري در بيرون از وجود انسان را نيز مهار كنند و به خدمت او در آورند.
ماشينهاي بافندگي دستي، آسيابهاي بادي و آبي و كشتيهاي بادباني را مي توان از اين زمره محسوب داشت.
دستيابي بدين گونه منابع انرژي، گام بزرگي در راه فراتر رفتن انسان از محدودة امكانات بدني وي بشمار مي‌رفت. ولي چون سيستمهاي بكار رفته، نسبت به انرژي قابل استحصال از آنها بسيار حجيم بودند، ماشينها هم مي‌بايست به همان نسبت حجيم و بزرگ باشند و همين امر محدوديتهاي بسياري را بر كم و كيف و كارائي ماشينها تحمل مي كرد.
بنابراين، توجه دانشمندان به ساخت ماشينهايي كه بتوانند منابع انرژي متراكم را به كار گيرند معطوف شد. اختراع ماشين بخار در سال 1764 ميلادي توسط جيمز وات ، منشأ تحولي سريع و شديد در صنعت گرديد. وجه تمايز اين ماشين جديد با ماشينهاي قبلي در اين بود كه با حجم بسيار مختصري مي‌توانست انرژي متراكم در سوخت را به انرژي از نوع دلخواه (مكانيكي) تبديل كند ...

فهرست مطالب

تاريخچه
جدول
حقوق و دستمزد
طبقه بندي شركت
فعاليت مالي ترازنامهو ...

تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت word ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
- تعداد صفحات : 151
- قابل ارائه و مناسب بعنوان تحقیق کلاسی


مطالب دیگر:
📚94-افزودنی ها در سازه های بتنی📚95-بهبود کیفیت بتن های حاوی سیمان پوزولانی با نانو سیلیس📚96-طراحی بتن های با عملکرد برتر و مقاومت خیلی زیاد با استفاده از نانو مواد📚97-تولید بتن خود تراکم با استفاده از مصالح داخل کشور📚98-بررسی جمع شدگی بتن حاوی سیمان آمیخته با پوزولان📚99-بررسی اثر استفاده همزمان شن و دوده سیلیس بر خواص بتن سبک لیکا📚100-بررسی ترمیم و تقویت سازه های بتن آرمه با استفاده از پلیمر مسلح (FRP)📚فایل تحت اکسل محاسبه نیرو های داخلی تیر بارگذاری شده📚دانلود نرم افزار اندروید کسب درآمد از اینترنت در ۷ روز📚رفع ریپورت تلگرام📚دانلود فایل ورد word پروژه حفاظت از ژنراتورها📚دانلود فایل ورد Word ارائه الگوریتم زمانبندی مهاجرت ماشین های مجازی جهت بهینه سازی همزمان مصرف انرژی و تولید آلاینده ها در شبکه محاسباتی ابر📚دانلود فایل ورد Word پروژه بررسی نیروگاههای انرژی تجدید پذیر📚تحقیق در مورد امنیت شبکه های بی سیم wifi(فرمت فایل Word ورد و با قابلیت ویرایش)تعداد صفحات 31📚پروژه برسی انواع چرخ دنده ها و روشهای تولید آن ها - پاورپوینت📚دانلود فایل ورد Word مقاله استنتاج شبکه های تنظیمات ژنی از روی داده های سری زمانی Microarray به وسیله شبکه های بیزین دینامیک📚دانلود فایل ورد Word مقاله ی ارايه‌ي يک روش مسيريابي براي شبکه‌هاي حسگر بي‌سيم با هدف افزايش طول عم📚دستور تهیه ماهی شکم پر بوشهری📚13 قالب کت لایه باز📚تصاویر لایه باز فانتزی کودکان و طبیعت📚تصاویر لایه باز دخترانه📚تصاویر لایه باز قطره های شیر📚تصاویر لایه باز کبوتر ها📚آلبوم عکس قدیمی📚نرم افزار حسابرسي بيمه ( وي‍ژه حسابرسان بيمه)